Strukturno kabliranje Kabliranje koje je preraslo telefone i računalo. WI-FI Jedina mreža koja vam omogućuje slobodu kretanja. Kabliranje optike Velike udaljenosti nisu prepreka za nesmetani protok informacija.

Optičke komponente

Multimode

Šifra Slika Naziv proizvoda Dostupnost
FLCSMC5 LC - MM - konektor OPTO CAM    50um PANDUIT LC - MM - konektor OPTO CAM 50um PANDUIT Dostupnost na upit
ALWL LC LC1D LC/LC - adapter ASSMANN - duplex multimode LC1D LC/LC - adapter ASSMANN - duplex multimode LC1D Dostupnost na upit
FSCMC5 SC - MM - konektor OPTO CAM    50um PANDUIT SC - MM - konektor OPTO CAM 50um PANDUIT Dostupnost na upit
FSCMC6 SC - MM - konektor OPTO CAM    62 SC - MM - konektor OPTO CAM 62 Dostupnost na upit
FSCM1 SC - MM - konektor PANDUIT SC - MM - konektor PANDUIT Dostupnost na upit
ALWL SC-M-CE-Q SC konektor za distribution Kabel Multimode - duplex ASSMANN SC konektor za distribution Kabel Multimode - duplex ASSMANN Dostupnost na upit
ALWL SC adapter MM-D SC/SC - adapter ASSMANN - duplex multimode SC/SC - adapter ASSMANN - duplex multimode Dostupnost na upit
ALWL SC adapter MM-S SC/SC - adapter ASSMANN - simplex multimod SC/SC - adapter ASSMANN - simplex multimod Dostupnost na upit
FSTMA ST - MM - konektor  PANDUIT ST - MM - konektor PANDUIT Dostupnost na upit